Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A65038

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Super apartament luksoz me qera ne Bllok! (Bllok)

Postuar me: Shtune, 16 Shkurt, 2019  12:57
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:12
Skadon me: Hene, 27 Maj, 2019  13:57
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 2,200 €
 
Jepet me qera super apartament luksoz ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri, shume mire te administruar, i pajisur me 2 ashensore. Ka siperfaqe te bollshme prej 180m2, me perberje 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete, 2 ballkone, ambient depoje. Eshte i arreduar ne menyre luksoze. Dyshemeja e shtruar me parket, i pajsir me sistem ndricimi LED, sistem ngrohje-ftohje. Te gjitha elektroshtepiaket jane te cilesise dhe markave te njohura. Ndodhet ne nje nga zonat e preferuara dhe frekuentuara. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ090718-03
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB