Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A76054

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament 2+1 me qira te Sahati (Shkoder)

Postuar me: Marte, 13 Gusht, 2019  17:44
Skadon me: Enjte, 21 Nentor, 2019  16:44
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 300 €
 
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Lulishtja te Sahati, rruga "Vaso Kadia".

Apartamenti ka sipërfaqe 145 m² dhe ndodhet në katin e parë banim.

Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: - sallon

- kuzhina

- dy dhoma gjumi

- dy banjo

- dy ballkone.

Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar në pllakë

- ka dritare dhe dyer duralumini

- dritaret janë të pajisura me grila

- banjot janë të kompletuara me të gjitha hidrosanitaret e duhura

- ka ashensor.

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

🏷ÇMIMI: 300 €/muaj

—————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB