Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A76046

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament me qera tek Selvia! (Selvia)

Postuar me: Marte, 13 Gusht, 2019  13:17
Skadon me: Enjte, 21 Nentor, 2019  12:17
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 45,000 LEK
 
Jepet me qera apartament 2+1 tek Selvia, Rr. "Haxhi Sina". Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat i ri me punime teper cilesore dhe shume mire te administruar. Ka siperfaqe 74m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i arreduar ne menyre luksoze, i shtruar me parket, dritare te pajisura me grila. Oxhaku ne dhomen e ndenjes i jep akoma me shume vlere apartamentit. Zona mjaft e preferuar dhe frekuentuar. Cmimi i negociueshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : DH080518-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.