Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A76024

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 75 m² 250 Euro (Rruga e Kavajes) (Rruga e Kavajes)

Postuar me: Hene, 12 Gusht, 2019  14:40
Skadon me: Merkure, 20 Nentor, 2019  13:40
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 250 €
 
Jepet me qera apartament I ri , Siperfaqe 75 m2, Kati 5, salloni+gatim , 2 dhoma gjumi, 1 banjo. Eshte pozicionuar ne zone te mire, per banim dhe akses te shpejte ne qender. Eshte I mobiluar pjeserisht, ashensor. Cmimi : 250 Euro/muaj. Preferohet qira afatgjate dhe familjare.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB