Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A75922

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament me qera tek Tregu Elektrik! (Tregu Elektrik)

Postuar me: Enjte, 08 Gusht, 2019  15:37
Skadon me: Shtune, 16 Nentor, 2019  14:37
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 350 €
 

Jepet me qera apartament 2+1 tek Tregu Elektrik. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri. Ka hapesira te bollshme dhe mjaft funksionale me siperfaqe prej 148 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte e preferuar dhe e populluar. Per me shume detaje apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0696712123!Id e prones : AZ080819-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB