Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A75921

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament 2+1 me qira, tek ish-5 Heronjtë (Shkoder)

Postuar me: Enjte, 08 Gusht, 2019  14:54
Skadon me: Shtune, 16 Nentor, 2019  13:54
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 25,000 LEK
 
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m² tek ish-5 Heronjtë.

Apartamenti ndodhet në katin e nëntë dhe ofron një sallon, dy dhoma gjumi, një banjo dhe dy ballkon në të dyja anët e pallatit. Hyrja ofrohet e mobiluar dhe pallati ka ashensor.

🏷ÇMIMI: 25’000 lekë/muaj

-----------------------------------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.