Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A73454

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jepet apartament 2+1 me qira ne zonen e Saukut. (Sauk)

Postuar me: Merkure, 15 Maj, 2019  16:55
Skadon me: Premte, 23 Gusht, 2019  16:55
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 1,050 €
 
Jepet apartament 2+1 me qira ne zonen e Saukut.Apartamenti ndodhet ne nje kompleks luksoz.Siperfaqja ambjenit eshte 119m2.ne brendesi te kompleksit ndodhen nje pishine nje kinema dhe nje salle fitnesi.Cmimi 1050 per me shume informacion kontaktoni ne :0698080800 Email:SH.Ajazi@inovest.al

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB