Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A73453

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jepet me qira apartament 2+1 prane Nobis. (prane Nobis)

Postuar me: Merkure, 15 Maj, 2019  16:36
Skadon me: Premte, 23 Gusht, 2019  16:36
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 1,800 €
 
Jepet me qira apartament 2+1, prane Nobis me pamje nga liqeni. Apartamenti ka arredim bashkekohor dhe ndodhet ne nje zone shume te kerkuar. Cmimi qirase mujore 1800 euro. Ne cmim eshte i perfshire dhe nje parkim privat. Per me shume informacion kontaktoni ne: 0698080800, info@inovest.al

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB