Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A73452

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Kodra e Diellit (Kodra e Diellit)

Postuar me: Merkure, 15 Maj, 2019  16:15
Skadon me: Premte, 23 Gusht, 2019  16:15
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 600 €
 
Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Kodra e Diellit, i mire organizuar ne dy dhoma gjumi, nje tualet, sallon, kuzhine dhe ballkon. Apartamenti eshte i mire arreduar me te gjitha mobiljet e nevojshme per nje jetese komode. Cmimi 600 euro perfshire dhe taksat. Per me shume informacione ose per ta vizituar na kontaktoni: Tel: 0698080800; Email: sh.ajazi@inovest.al

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB