Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A73194

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament me qera prane Gjimnazit Cajupi! (prane gjimnazit Cajupi)

Postuar me: Hene, 06 Maj, 2019  12:17
Skadon me: Merkure, 14 Gusht, 2019  12:17
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 280 €
 
Jepet me qera apartament 2+1 prane gjimnazit Cajupi. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 75 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 aneks, 1 korridor dhe 1 tualet me dritare. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme dhe ne gjendje shume te mire. Ambient shume i pershtatshem dhe komod per te banuar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : ME060519-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB