Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A73108

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Hyrje 2+1 me qira, te Kolegji Turk (rruga Ali Pashe Gucia )

Postuar me: Premte, 03 Maj, 2019  17:25
Skadon me: Djele, 11 Gusht, 2019  17:25
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 20,000 LEK
 
Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në katin e parë të një shtëpie private me sipërfaqe 100 m² te Kolegji Turk, rruga “Ali Pashë Gucia”.
Përbëhet nga dy dhoma gjumi, një banjo dhe një sallon.
Ofron mundësinë për çlodhje në një oborr prej 40 m².

🏷ÇMIMI: 20’000 lekë/muaj
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB