Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A72943

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
apartament 2+1 (ish restorant DURESI ( unaza e voge)

Postuar me: Djele, 28 Prill, 2019  17:57
Skadon me: Marte, 06 Gusht, 2019  17:57
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 500 €
 
jap apartament 2+1 115 metra katror . apartament i ri i mobiluar ne menyre lluksi me estektik ... ne katin e 4 te banimit.apartamenti disponon dhe garazh. me kontaktoni me ane te email modul... flmVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB