Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A72794

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament 2+1 me qira tek Drejtoria e Policisë (rruga Levizja e Postrribes )

Postuar me: Enjte, 25 Prill, 2019  14:37
Skadon me: Shtune, 03 Gusht, 2019  14:37
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 20,000 LEK
 
Sun Real Estate ofron për qira një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Lëvizja e Postrribës”, tek rotondoja e Policisë.
Apartamenti ka sipërfaqe 151 m² dhe ndodhet në katin e tetë.
Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: -sallon + kuzhinë
-dy dhoma gjumi
-dy banjo
-verandë
-ballkon.
Veçoritë e apartamentit: -është i gjithi i shtruar me pllakë
-banjo të kompletuara
-të gjitha dritaret janë të pajisura me grila
-dyer druri

Apartamenti është ndërtesë e re, shtruar e gjitha në pllakë dhe pallati ka ashensor.
Ofrohet me qira i pa mobiluar.

🏷ÇMIMI: 20’000 lekë/muaj
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.