Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A72752

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet/me qera godine 4-kateshe ne New Jersey! (New Jersey)

Postuar me: Merkure, 24 Prill, 2019  09:56
Skadon me: Premte, 02 Gusht, 2019  09:56
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 4,300 €
 
Nese po jetoni prej kohesh ne New Jersey dhe po mendoni te investoni ne ju sugjerojme nje mundesi te mire investimi. Ne mes te New Jersey-it shitet ose jepet me qera godine 4-keteshe me siperfaqe 465 m2. Godina eshte e organizuar: kati i 1-re sherben si bodrum, kati i 2-te si njesi sherbimi dhe kati i 3-te, 4-te per banim me tipologjine 3+1. Ofrohet gjithashtu parkim privat prej 6 vendesh me kosto extra si dhe mundesi per zgjerimin e aktivitetit. Godina eshte totalisht e rikonstruktuar. Ne baze te studimeve cmimi i objekteve ne kete zonen pretendohet te rritet me 34% vitin e ardhshem. Cmimi i godines per shitje 600.000$. Cmimi i godines per qera 4.800$. Per cdo informacion shtese jeni te mirepritur te na telefononi!Id e prones : AN240319-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.