Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A72741

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jepet me qera apartrament sp 85 m2 (ne qender)

Postuar me: Marte, 23 Prill, 2019  13:40
Skadon me: Enjte, 01 Gusht, 2019  13:40
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 200 €
 
CITYHOME jep me qera apartament sp 85 m2. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit te Shkodres..
cmimi 25.000 Lek

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.