Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A72628

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament me qera tek Vasil Shanto! (Vasil Shanto)

Postuar me: Shtune, 20 Prill, 2019  09:23
Skadon me: Hene, 29 Korrik, 2019  09:23
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 250 €
 
Jepet apartament 2+1 me qera per banim ose zyra prane shkolles Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 70 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i mirembajtur dhe jepet me qera bosh. Apartamenti eshte i pershtatshem edhe per zyra pasi eshte i pozicionuar prane rruges kryesore. Cmimi i qerase per zyra eshte 400€. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ180419-01
www.homeplus.al
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.