Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A72591

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament 2+1 me qira pranë Kinemasë (Shkoder)

Postuar me: Premte, 19 Prill, 2019  11:47
Skadon me: Djele, 28 Korrik, 2019  11:47
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 300 €
 
Sun Real Estate ofron me qira një apartament të ndodhur pranë Kinema Millennium.
Apartamenti ka sipërfaqe 170 m² dhe ndodhet në katin e tretë (i parë banimi).
Përbëhet nga: – sallon + kuzhinë,
– dy dhoma gjumi,
– dy banjo,
– verandë.
Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë,
– dritare duralumini të pajisura me grila,
– ka një verandë 70 m²,
– ka dy konidcionerë,
– televizor lcd 50 polësh
– ka të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme,
– banjot e kompletuara me të gjitha hidrosanitaret.

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

🏷ÇMIMI: 300 €/muaj
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB