Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A70176

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shtëpi private 2+1 me qira në lagjen Mar’ Lula (Lagjja Mar' Lula )

Postuar me: Enjte, 14 Shkurt, 2019  11:52
Skadon me: Shtune, 25 Maj, 2019  12:52
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 250 €
 
Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private të ndodhur në lagjen Mar’ Lula, pas shkollës “Cuore Jesu”.

Shtëpia ka një sipërfaqe totale 110 m² dhe ka: – sallon + kuzhinë
-dy dhoma gjumi
-një banjo
-verandë.

Oborri i bollshëm me sipërfaqe 100 m² ofron mundësi për parking.

Shtëpia jepet me qira e mobiluar.

🏷ÇMIMI: 250 €/muaj
——————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: info@sre.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB