Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A49836

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
KUR APARTAMENT APARTAMMENT 2*1 SARANDE (MBRENDA NE SARANDE)

Postuar me: Merkure, 07 Gusht, 2019  08:21
Skadon me: Premte, 15 Nentor, 2019  07:21
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Jepen Apartamente 2*1 per pushime, me pamje Ideale Detin dhe Ishullin e Korfuzit. Apartamentet ndodhen afer plazhit dhe shetitores dy-tre min larg dhe ju ofrojne bukuri' cilesi'pasterti'rehati'duke perbajtur te gjitha paisjet shtepiake te kohes' si dhe frigorifer dykatsh' sobe te madhe gatimi elektrike,tostjere, lavatrice' televizora' hekur rrobash' tharese flokesh' A/C'< klima ne cdo dhome> internet WI -FI' ashensor'drita-uje 24ore'Tenda dielli' parkim privat; etj...

Japim dhe Apartment me qera ;


ne VILE, Kati i Dyte me pamje Liqenin e Butrintit, me Obor e Kopesht te madh ME QOSKE DHE ABJENT TE BUKUR, me Parkim Privat, WI -FI, A/C, ku Vendndodhja eshte 4 km nga qendra e Sarandes, rruges qe shkon per Ksamil. PER FOTO, KLIKO NE FACEBOOK:
FLOWER HOUSE CATO

PER KOMUNIKIM CONTACT- Cel; 00355 696803748 Viber & WhatsApp, CEL ; 00355695458884 Viber & WhatsApp

Cel ; 0030 6980126579 (VIBER) & WhatsApp

Per me teper foto dhe informacion do na gjeni ne FACEBOOK - Kuri Apartament ApartamentVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.