Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A49594

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
KURI HOLIDAYS APARTAMENT 2+1 (SARANDE)

Postuar me: Enjte, 02 Maj, 2019  23:45
Permiresuar me: Enjte, 02 Maj, 2019  23:50
Skadon me: Shtune, 10 Gusht, 2019  23:45
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Apartamentet Kuri<2*1 ku ndodhen mbrenda ne Qytetin e bukur te Sarandes'2-3min me kembe nga Deti dhe Shetitorja'me pamje Ideale Detin dhe Ishullin e Korfuzit !!!Ju ofrojme pasterti'cilesi'rehati'bukuri. Kane te gjtha paisjet e kohes shtepiake'si dhe frgorifer dykatsh'sobe te madhe elektrike gatimi,tostjer'lavatrice'televizora'hekur robash'tharese flokesh'A/C <klima ne cdo dhome>'ashensor' WI-FI' tenda dielli; parkim privat, etj...!!!

Japim dhe Apartment me qera ne Shtepi Private, kati i dyte me obor dhe kopesht te madh me Parkim Privat , WI /WI ,me pamje Liqenin e Butrintit ku vendodhja eshte 4 km larg qendres te Sarandes, rruges qe shkon per Ksamil .PER FOTO KLIKO NE FACEBOOK:
FLOWER HOUSE CATO


KURI APARTMENTS is located near the picturesque city centre of beautiful Saranda. Only 2-3 minutes walk to the beach with a beautiful view of the sea and Corfu island!!! We offer clean accomodation combined with relaxation, pleasant enviroment!! All commodities are provided. All apartments are equipped with modern furniture,big refrigerator, cooker , washing machine, hairdryer, t.v. , air conditioning , free Wi-Fi , elevator, car park, etc.


PER KEMUNIKIM - CONTACT- 00355 696803748 Viber & WhatsApp , CEL 00355695458884 Viber & WhatsApp

0030 6980126579 (VIBER) & WhatsApp

Per me teper foto dhe informacion do na gjeni ne FACEBOOK - Kuri Apartament Apartament


Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB