Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A105524

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet shtepi (Pogradec)

Postuar me: Djele, 14 Nentor, 2021  11:50
Skadon me: Marte, 22 Shkurt, 2022  11:50
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 20,000€
 

 


Shitet shtepi ne Memelisht 3km larg Pogradecit!
Shtepia eshte 2+1 dhe eshte shtepi private.
Shtepia shitet e mobiluar komplet me kushtet bashkohore duke perfshite te gjitha mobiljet,enet dhe elektoshtepiake.

Pernehet nga dy dhoma gjumi te mobiluara dhe te kompletuara ne te gjitha detajet.
Perbehet nga nje sallon i cili eshte po ashtu i komoletuar dhe i mobiluar.

Shtepia shitet me nje cmim prej 20000€ .

Nqs deshironi te vini dhe ta vizitoni ju lutem na kontaktoni ne numrin e meposhtem.
0688371042
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.