Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A102863

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 93 m² 550 Euro (21 dhjetori) (21 dhjetori)

Postuar me: Merkure, 08 Shtator, 2021  12:34
Skadon me: Premte, 17 Dhjetor, 2021  11:34
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 550€
 

 

Jepet me qera Apartament luksi 2+1 te 21 Dhjetori.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati teper cilesor.

Sip totale eshte 93.5 m2. Organizimi: Sallon ndenje dhe ambient gatimi,2 dhoma gjumi,2 tualete,1 ballkon.

Apartamenti eshte i shtruar me parket,ka orientim jug dhe perendim duke mundesuar diell dhe ndricim nayral ne pjesen me te madhe te dites.

Eshte i pershtatshem per klinike dentare,zyra,call center etj.

Cmimi: 550 Euro/Muaj.

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.