Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A102267

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament 2+1 me qira në Shkoder (Shkoder)

Postuar me: Premte, 27 Gusht, 2021  17:14
Skadon me: Djele, 05 Dhjetor, 2021  16:14
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 12,000LEK
 

 

Sun Real Estate ofron me qira apartament 2+1 me:
📍Adresë: Rruga Isuf Sokoli , Shkoder
📏Sipërfaqe: 120 m², kati IV
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 dy dhoma gjumi
– 🚽 nje banjo
💶ÇMIMI:12'000 Leke /muaj
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
ose
📧sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.