Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Postimi# A76047

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament me qera tek Stadiumi Dinamo! (Stadiumi Dinamo)

Postuar me: Marte, 13 Gusht, 2019  14:14
Skadon me: Enjte, 21 Nentor, 2019  13:14
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 35,000 LEK
 
Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga Zef Jubani, prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 70 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar dhe e populluar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AN130819-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB