Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Postimi# A129256

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ISH SHKOLLA BRANKO KADIJA (SHKODER)

Postuar me: Enjte, 30 Mars, 2023  12:03
Skadon me: Shtune, 08 Korrik, 2023  12:03
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 200€
 

 

Sun Real Estate ofron me qira apartament 1+1 me:
📍Adresë: Rr. Kardinal Mikel Koliqi, Shkoder
📏Sipërfaqe: 70 m², kati III
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 nje dhome gjumi
– 🚽 nje banjo
–🌅 ballkon

–✔ Hyrja ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet bashkekohore.
–✔ Ballkon me pamje nga rruga kryesore.

-💶ÇMIMI: 200 €/muaj
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.