Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Postimi# A125697

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 DERGUT (SHKODER)

Postuar me: Shtune, 21 Janar, 2023  13:12
Skadon me: Hene, 01 Maj, 2023  14:12
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 15,000LEK
 

 

Sun Real Estate ofron me qira apartament 1+1 me:
📍Adresë: Lgjj Naim Gjylbegu, Dergut, Shkoder
📏Sipërfaqe: 55 m², kati I
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 nje dhome gjumi
– 🚽 nje banjo
–✔ E gjitha e shtruar me pllake.
–✔ Hyrja ofrohet e mobiluar.
-💶ÇMIMI: 15,000 leke/muaji
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.