Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Postimi# A118733

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
JEPET ME QIRA APARATAMENT 1+1 NE ZDRALE, SHKODER (SHKODER)

Postuar me: Shtune, 03 Shtator, 2022  15:02
Skadon me: Hene, 12 Dhjetor, 2022  14:02
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 250€
 

 

Sun Real Estate ofron me qira apartament 1+1 me:
📍Adresë: rr. Bajraam Curri, Shkoder
📏Sipërfaqe: 68 m², kati VI
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 nje dhome gjumi
– 🚽 nje banjo

–✔ Hyrja ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet bashkekohore.

-💶ÇMIMI: 250 €/muaji
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.