Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Postimi# A117798

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE SHKODRES (SHKODER )

Postuar me: Premte, 19 Gusht, 2022  13:47
Skadon me: Djele, 27 Nentor, 2022  12:47
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 18,000LEK
 

 

Sun Real Estate ofron me qira apartament 1+1 me:
📍Adresë: Mbrapa Teatri Migjeni, Shkoder
📏Sipërfaqe: 65 m², kati III
Përbëhet nga:
– 🛋 sallon dhe kuzhine
– 🛌 nje dhome gjumi
– 🚽 nje banjo
💶ÇMIMI: 18,000 leke/muaj
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.