Faqja Kryesore / Makina e Motorra / Pjese kembimi e aksesore

Postimi# A47862

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Italia diesel BOSCH & PORSCHE SERVISE (Aut. TR.DR KM9 Kashar)

Postuar me: Hene, 21 Mars, 2016  18:53
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:28
Skadon me: Merkure, 29 Qershor, 2016  19:53
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Keni probleme me Injektoret, Pompa,dhe turbo tek makina juaj? Zgjedhje e perkryer ! Italia diesel bosch & porsche servise mirret pikerishte me revizionimin e tyre! Per cdo problem qe u sjell makina juaj mund te na kontatoni: Nr. 0692078368 ---email. info@italiadiesel.al Ju mirpresin dhe tek servisi per konsultim mekanik ! RRuga dytesore prane mbikalimit te rinasit Kashar- Tirane km9.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.