Faqja Kryesore / Makina e Motorra / Motorra

Postimi# A34157

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
lajmerim urgjent

Postuar me: Djele, 28 Korrik, 2013  01:44
Permiresuar me: Marte, 29 Tetor, 2013  10:58
Skadon me: Marte, 05 Nentor, 2013  00:44
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 500 €
 
me kan vjedhur nje motorr honda 125 cc automatik tip SH i bardh ne tr afer stacjonit trenit ne rr karl gega kush me ndihmon ta gjej dhe me jep informacjon per vendodhjen e tij ofroj 500 euro tel 0697603512Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.