Faqja Kryesore / Makina e Motorra / Vetura

Postimi# A86646

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
W Golf 6 viti 2010, manual, 1.2 benzine, 6200 Euro (21 dhjetori)

Postuar me: Hene, 17 Gusht, 2020  17:48
Permiresuar me: Marte, 18 Gusht, 2020  08:22
Skadon me: Merkure, 25 Nentor, 2020  16:48
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 6,200 €
 
Shitet W Golf 6, viti 2010, kambio manuale, 1.2 benzine (pershtatet 100% me gaz), 5 porta, ngjyrë gri metalizato, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal W me ekran të vogel, limitator shpejtësie, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 129.000 km origjinale, sensor drite dhe shiu, goma 90%, në gjendje shumë të mire motorrike-xhenerike, ekonomike, dy çelësa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 6200 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB