Faqja Kryesore / Makina e Motorra / Vetura

Postimi# A86645

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
W Passat sw 2016, automat, 2.0 TDI, navi, 13500 euro

Postuar me: Hene, 17 Gusht, 2020  17:32
Permiresuar me: Marte, 18 Gusht, 2020  08:22
Skadon me: Merkure, 25 Nentor, 2020  16:32
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 13,500 €
 
Shitet W Passat portobagazh, viti 2016, kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë e zezë-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, navigator origjinal W me ekran të madh, limitator shpejtësie, start/stop option, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, 204.000 km origjinale, sensorë parkimi fabrike, sensor drite dhe shiu, disqe origjinale çerkin lega 17" me goma Michelin 90%, në gjendje shumë të mire motorrike-xhenerike, ekonomike, dy çelësa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 13500 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB