Faqja Kryesore / Makina e Motorra / Vetura

Postimi# A79152

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
E Class 250, viti 2013, automat, 220 Cdi, 12500 Euro (Tirane, 21 Dhjetori)

Postuar me: Shtune, 30 Nentor, 2019  08:15
Permiresuar me: Marte, 19 Maj, 2020  12:54
Skadon me: Hene, 09 Mars, 2020  08:15
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 12,500 €
 
Shitet Benz E Class 250 portobagazh, motorr 220 Cdi, viti 2013, kambio automatike, ngjyre gri metalizato, kompjuter bordi, klima, navi me ekran te madh, xhama-pasqyra elektrike, 10 airbag, 238.000 km origjinale me libër servisi,sensore parkimi para-prapa, sensor drite dhe shiu, disqe cerkin lega 17", ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, ekonomike, me dogane, i sapoardhur. Cmimi 12500 Euro i padiskutueshem. Cel. 0673894604.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.