Faqja Kryesore / Makina e Motorra / Vetura

Postimi# A79150

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Passat viti 2010, manual, 2.0 TDI, 8500 Euro (Tirane, 21 Dhjetori)

Postuar me: Shtune, 30 Nentor, 2019  08:12
Permiresuar me: Marte, 19 Maj, 2020  12:55
Skadon me: Hene, 09 Mars, 2020  08:12
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 8,500 €
 
Shitet W Passat, viti 2010, kambio manuale, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë e bardhë-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, kasetofon Clarion me ekran të madh, limitator shpejtësie, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 167.000 km origjinale, sensorë parkimi fabrike, sensor drite dhe shiu, disqe origjinale çerkin lega 17" me goma 90%, në gjendje shumë të mire motorrike-xhenerike, ekonomike, dy çelësa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 8500 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.