Faqja Kryesore / Makina e Motorra / Vetura

Postimi# A78992

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Passat viti 2014, automat, 2.0 TDI, 13500 Euro (21 dhjetori)

Postuar me: Djele, 24 Nentor, 2019  08:36
Permiresuar me: Enjte, 13 Shkurt, 2020  07:00
Skadon me: Marte, 03 Mars, 2020  08:36
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 13,500 €
 
Shitet W Passat portobagazh, viti 2014, kambio automatike+ndërrim marshi në timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë e zezë-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, navigator origjinal W me ekran të madh, limitator shpejtësie, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 146.000 km origjinale, sensorë parkimi fabrike, sensor drite dhe shiu, disqe origjinale çerkin lega 17" me goma 90%, në gjendje shumë të mire motorrike-xhenerike, ekonomike, dy çelësa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 13500 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.