Faqja Kryesore / Makina e Motorra / Vetura

Postimi# A76186

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Golf 6, viti 2010, manual, 1.6 TDI, 6700 euro (21 dhjetori)

Postuar me: Djele, 18 Gusht, 2019  20:55
Skadon me: Marte, 26 Nentor, 2019  19:55
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 6,700 €
 
Shitet Golf 6, viti 2010, kambio manuale, 1.6 TDI, 5 porta, ngjyrë e bardhe-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal W me ekran të vogël, limitator shpejtësie, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 159.000 km origjinale, sensor drite dhe shiu, disqe origjinale çerkin lega 17", në gjendje shumë të mire motorrike-xhenerike, ekonomike, dy çelësa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 6700 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.