Faqja Kryesore / Makina e Motorra / Vetura

Postimi# A71684

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet #BMW X5 2008 MSport (Shkoder)

Postuar me: Hene, 25 Mars, 2019  13:39
Permiresuar me: Premte, 26 Prill, 2019  15:06
Skadon me: Merkure, 03 Korrik, 2019  14:39
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 11,000 €
 
🚘Shitet #BMW #x5 M Sport
▪️Vit prodhimi 2008
▪️Motorr 300cc
▪️Modeli M Sport fabrike
▪️Karburanti: Diesel

E targuar me dokumenta Irlandeze.
🔲Gjendja motorrike dhe estetike 9/10
🔲Km : 130.000 Origjinale me prove
✖️Nuk eshte automjet tregtaresh.
✖️Automjeti nuk ka dogane.
💶Cmimi okazion vetem 11.000€
📍Ndodhet ne Shkoder
📲Kontakto 0692883398
#shtepiaofertaveshkoderVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.