Faqja Kryesore / Makina e Motorra / Vetura

Postimi# A34088

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Peugeot sw307 HDi 2002 FAP perfekte (Korce-Bilisht)

Postuar me: Marte, 23 Korrik, 2013  16:19
Permiresuar me: Premte, 25 Tetor, 2013  11:58
Skadon me: Enjte, 31 Tetor, 2013  15:19
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 
Peugeot e vitit 2002 ne gjendje shume te mire mekanike,estetike dhe xhenerike e mbajtur ne menyre maniakale,akoma e pa cregjistruar ne Itali, full nga te gjitha extrat e llojit te saj: klima automatike,abs,ESP, airbag, kompjuter bordi,FAP (Filter antipartikolato) mbyllje e komanduar ne distance,disqe alumini, pasqyrat anesore me mbyllje automatike , 5 marsha me kambio manuale,kasetofon i ri MP3 .USB , , etj.. me konsum shume te ulet motori 1995 cc 4 pistona dhe klasa e ndotjes CO2 te ambjentit euro 4, nafte 5.5 L/100 km.Sherbimi i pergjithshem i fundit i kryer ne Itali 2 muaj para, ska nevoje per asgjè.
E shkelqyer si per sherbime familjare si per pune dhe shume spacioze.
Telefononi nqs jeni vertet te interesuar.Dogana (TVSH) i kushton 50 000 lek.
Cell 0692205142Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.