Faqja Kryesore / Makina e Motorra / Vetura

Postimi# A34087

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Mercedes C 220 CDI -03 Avantgarde Okazion (Korce-Bilisht)

Postuar me: Marte, 23 Korrik, 2013  16:03
Permiresuar me: Premte, 25 Tetor, 2013  11:58
Skadon me: Enjte, 31 Tetor, 2013  15:03
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 5,600€
 
Makina ne gjendje perfekte, i vitit 2003 ,6 marsha, klima,abs,airbag,kompjuter bordi,sensore shiu/mjegulle, sedilje lekure dhe elektrike, full option dhe super okazion ne konfront me cmimet e tregut dhe me teper akoma per vitet/modelin dhe gjendjen e makines ,dogana eshte e pa paguar kushton 53 000 lek
Makina ndodhet ne Bilisht ka nje muaj ka erdhur nga Italia, kontaktoni nese jeni vertet te interesuar.Mos humbni kohe per kuriozitet dhe mos beni oferta absurde.Cmimi i diskutohet ne momentin e shitjes.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.