Faqja Kryesore / Makina e Motorra / Vetura

Postimi# A33894

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet bmw 525 (fier)

Postuar me: Enjte, 11 Korrik, 2013  18:27
Permiresuar me: Djele, 13 Tetor, 2013  03:38
Skadon me: Shtune, 19 Tetor, 2013  18:27
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 2,700€
 
shitet bmw 525 viti 1998 me dogan letra dhe targat e reja .. e sapoardhur nga italia klima (kondicioner , kalorifer) makina esht ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike , sediljet meshin te zez me ngrohje ,. xhama te zinj te homologuar te shenuar ne letra ,.. ngjyra e jashtme perl gri e erret , goma continental ,disqe 16 ,, makina esht ajo ne fotografi ..
cmimi 2700 euro i diskutueshem
nr kontakti : 069 58 97 510
ose : 069 29 10 999Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.