Faqja Kryesore / Makina e Motorra / Vetura

Postimi# A33705

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Peugeot 207, viti 2000, 1.6 benzine

Postuar me: Premte, 28 Qershor, 2013  15:58
Permiresuar me: Hene, 30 Shtator, 2013  11:58
Skadon me: Djele, 06 Tetor, 2013  15:58
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 
Peugeot 207, viti 2000, 1.6 benzine, kondicioner, ne gjendje shume te mire teknike dhe xhenerike, dokumenta te rregullta.
cmimi 2.000 euro, i padiskutueshem.
cel. 0695824226Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.