Faqja Kryesore / Sherbime / Perkthime

Postimi# A54816

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkojme perkthyese te gjyhes Gjermane (Sarande)

Postuar me: Hene, 12 Qershor, 2017  11:18
Skadon me: Merkure, 20 Shtator, 2017  11:18
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Disponojme nje zyre perkthimesh ku kryejme disa sherbime te ndryshme por kryesisht bejeme perkthime zyrtare te njohura nga Min e Drejtesis dhe nga te gjitha Institucionet kombetare dhe nderkombetare.Bejme perkthime ne gjuhet e meposhtme:Anglisht,Italisht,Greqisht,Gjermanisht,Frengjisht,Rusisht,e,tje.Kerkojme te bashkpunojme me nje perkthyese te gjuhes Gjermane(Mundesisht zyretare).Per me shume info na kntactoni ne tel: 06920 93975
Perkthyesja mund te jete edhe nga rrethe te tjera.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.