Faqja Kryesore / Sherbime / Perkthime

Postimi# A53905

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
materiale nga gjuhe te ndryshme per punimin e diplomes, MASTERIT, DOKTORATES... (Pirishtine)

Postuar me: Merkure, 14 Dhjetor, 2016  18:15
Skadon me: Premte, 24 Mars, 2017  18:15
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Zyra e perkthimeve
- ofrojme perkthime profesionale nga gjuhe tw ndryshme
- perkthejme materiale nga gjuhe te ndryshme per punimin e Masterit e Doktoratues

PS. Me kompetence dhe ne nivel!!!Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.