Faqja Kryesore / Sherbime / Mjekesore & Masazhe

Postimi# A66699

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Swiss Massage Ofrone pune (Prishtine)

Postuar me: Marte, 25 Shtator, 2018  18:49
Skadon me: Enjte, 03 Janar, 2019  17:49
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Relax center "Swiss Massage"shpall konkurs per:
Recepsioniste 1 pozite
Masazhere 3 pozita te lira
Praktikante 3 pozita ku mesohen gjate angazhimit tek ne poashtu dhe praktikantet paguhen njesoj si puntoret tjeraVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.