Faqja Kryesore / Sherbime / Mjekesore & Masazhe

Postimi# A41570

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Masazhe sensuale nga profesionisti. Konfidencialiteti ne rend te pare (Prishtine dhe Kosove )

Postuar me: Marte, 13 Janar, 2015  14:28
Permiresuar me: Marte, 23 Qershor, 2015  03:46
Skadon me: Enjte, 23 Prill, 2015  15:28
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Intelektual i cili si pune dytesore me konfidencialitet me te larte te mundshem kryen sherbimin e masazhes per femra te cfaredo moshe. Jam i trajnuar per masazhe sensuale, terheqes dhe me trup sportisti. Nese jeni te interesuara mund te kontaktojme fillimisht para sherbimit. Konfidencialiteti dhe rrespekti reciprok eshte primar. Ju pres!Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.