Faqja Kryesore / Mali i Zi / Takime / Kerkoj miq

Postimi# A82317

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkojme masazher per cift . (Ulqin, Mali i Zi)

Postuar me: Premte, 27 Mars, 2020  19:29
Skadon me: Djele, 05 Korrik, 2020  20:29
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Pershendertje .jemi nje cift rreth te 40
Dhe kerkojme nje masazher femer apo meshkull nuk ka
Problem.mjafton te jete jo me shume se 30 vjec
Nese dikush i ka keto tipare le kontaktoj ne skype
(Aldo 47)Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.