Faqja Kryesore / Maqedoni / Kafshe e shpende /

Postimi# A46340

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Krishtlindjeve Foshnja majmun Capuchin €500 (Kumanove)

Postuar me: Enjte, 19 Nentor, 2015  14:49
Skadon me: Shtune, 27 Shkurt, 2016  14:49
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 500 €
 

Duke kërkuar një shtëpi të re për majmuni tonë Capuchin baby,
Nipi im i vogël Joel po vjen në të qëndrojë me ne për fat të keq ajo është alergjik ndaj kafshëve shtëpiake, Ne në kërkim për një shtëpi të mirë dhe të dashur, ku ajo mund të jetë rehoming, nëse jeni të interesuar në sigurimin majmun fëmijën me një shtëpi të rehatshme, na dërgoni me email për më shumë detajet,Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.