Faqja Kryesore / Maqedoni / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Postimi# A40193

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Banes me qera (Struga, Struge)

Postuar me: Hene, 27 Tetor, 2014  19:21
Permiresuar me: Shtune, 20 Qershor, 2015  06:49
Skadon me: Merkure, 04 Shkurt, 2015  19:21
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 150 €
 
Banes me qera ne Struge, afer plazhit Blue Sky dhe Universitetit Fon. Banesa ka nje sallon, nje dhome gjumi, nje kuzhine dhe nje banjo. Nuk eshte e mobiluar. E pershtatshme per nje çift apo nje familje te vogel. Ne katin 3 te nje ndertese Trim Lum e ndertuar ne 2008. 80m2. Çmimi 150 euro / 9000 din ne muaj. Energjia elektrike dhe uji te kalojne ne emer te qeragjiut.
Kontakt: 073 204 530 / 073 204 501Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.