Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A28081

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes 5 ari truallë në Fushë Kosovë bashkë më shtëpi (Fushë Kosovë, Prishtine)

Postuar me: Merkure, 15 Gusht, 2012  06:41
Permiresuar me: Djele, 18 Nentor, 2012  23:12
Skadon me: Premte, 23 Nentor, 2012  12:41
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Shes 5 ari truallë në Fushë Kosovë.

Ne ta është një shtëpi 4-dhomshe, kuzhina, banjo, VC, korridor, shpajs.
Jo të ngjit më shtëpinë është garazha bashkë më odenë e burrave.
Shtëpija është ndërtuar në vitin 1972.
Mprapa shtëpisë është një bunar dhe një VC.

Shtëpia nuk është larg qytetitit e Fushë Kosovës.
As 10 minuta nuk e ka më këmbë.

Çmimi e shtëpisë mund të vendosët me marrveshjë.

Ju lutem mos bëni oferta palidhje prej 50 000 Eurosh apo tjera çmime joreale.
Ju lutem të rrini serioz.
Shtëpia është vëtëm për shitje, nuk ipet më qira.

Numrin e telefonit ku mundëni të merrni informatat ose ta shikoni shtëpinë se pronari është për momentin në Kosovë për pushime.

Numri është 06074 430 76 57
ose 0163 278 25 14

Për ndryshe keni edhe mundësi ma dërgu një Email.

Ju përshendes
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.