Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Postimi# A72946

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes lokalin në qendër të prishtines te sheshi Zahir Pajaziti (sheshi Zahir Pajaziti, Prishtine)

Postuar me: Djele, 28 Prill, 2019  18:55
Skadon me: Marte, 06 Gusht, 2019  18:55
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 5,000 €
 
Shes lokalin në qendër të prishtines te sheshi Zahir Pajaziti afër LC Waikiki.
Lokali është duke u ndërtuar, ka 60 m² dhe gjendët në katin përdhesë.
Qmimi 5,000 €/m².
Dokumentacioni në rregull.
Per qdo pyetje numri kontaktues Tel / “Viber”: +383 49 550 126
ID e shpalljes: 9
Likuiditeti patundshmëri
http://fb.com/Likuiditeti
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.